آخرین اخبار و اطلاعیه های معاونت فرهنگی

1400/06/30
به مناسبت اربعین حسینی (ع) و به منظور توجه بیشتر به برپایی شعائر دینی و ترویج فرهنگ حسینی ، وبینار شرح زیارت اربعین که به شرح و تفسیر زیارت نامه وارده در منابع شیعه در روز اربعین آمده پرداخته شد این وبینار با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین طهوری از اساتید حوزه و دانشگاه برگزار می گردد.
1400/05/24
به مناسبت ایام عزای حسینی علیه السلام و به منظور ترویج فرهنگ ناب شیعه ، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه اقدام به برگزاری سلسله جلسات سخنرانی با عنوان " عاشورا احیاگر غدیر" با حضور اساتید ، دانشجویان و جهادگران این سازمان و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین نوروزی از اساتید حوزه و دانشگاه نموده است.
1400/04/29
به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم و به منظور ترویج فرهنگ غدیر شناسی، معاونت فرهنگی با همکاری گروه معارف اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه کتاب خوانی به صورت مجازی از کتاب "غدیر در پرتو کتاب و سنت "از دکتر مجید معارف نموده که جوایز نقدی به برندگان این مسابقه اهدا خواهد شد.
1400/03/02
به مناسبت ایام انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا ، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی با همکاری دانشگاه رازی ، دانشگاه علوم پزشکی مسابقه عکاسی با تلفن همراه برگزار نموده است که بعد از داوری آثار ارسالی به دبیرخانه مسابقه به 20 اثر برتر جوایزی اهدا خواهد شد.
1398/10/07
در راستای فعالیت های انجمن های علمی و به منظور آشنا نمودن دانشجویان رشته ی حقوق با محیط دادگاه و بررسی صفر تا صد یک پرونده حقوقی در یک دادگاه به صورت عملی، جلسه ای تحت عنوان " دادگاه مجازی در یک دعوای حقوقی" با همکاری انجمن علمی حقوق برگزار نمود.

سامانه های اتوماسیون دانشگاه

آدرس: کرمانشاه - سه راه 22 بهمن خیابان جهاد دانشگاهی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی

شماره تماس : ۳۱۰۳۱ ۰۸۳

ایمیل : info@jdku.ac.ir